KONST / Litografier / Färglitografi 14897096
nr 1489 7096
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Signerad, numrerad 12/210. Färglitografi, bildmått: 21x30cm, yttermått inklusive ram: 35x43cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:31:23
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)